Světlonoška

Zde nakupujete přímo u nakladatele knihy, díky toho Vám můžeme zajistit bezplatně věnování, či autogram.

Nechejte se unést poutavým a cituplným příběhem psychoterapeutky Dity a jejich klientů. Sledujte, jak se během adventního období dají do pohybu jejich životní osudy. Vše je možné, stačí jen otevřít svou mysl a své srdce... a pak se začnou věci dít...

319 Kč 319 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Kód: 44
Světlonoška
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doručení vydavatelem
Nákup u vydavatele
S možností autogramu autorky
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Uvařte si čaj nebo horkou čokoládu, pohodlně se uvelebte a ponořte se do vyprávění, které vás bude hladit po duši a možná vám napoví, jak najít cestu k sobě i k druhým, a učinit svůj život šťastnějším. Součástí příběhu jsou i meditace a praktická cvičení pro zklidnění mysli, které můžete sami vyzkoušet.

Psychologický román, který zaujme především ženy všech věkových kategorií, ale tajně si ji přečtou i mnozí jejich muži.

Vypravěčem a hlavní postavou je psychoterapeutka Dita. V centru děje je její osobní život, ve vedlejších liniích pak osudy několika jejich klientů, zobrazených prostřednictvím terapeutických sezení.

Příběh se odvíjí chronologicky den po dni a každý den je uvozen charakteristikou z lunárního kalendáře. Mezi událostmi daného dne a lunárním kalendářem vždy existuje určitá paralela. Děj příběhu začíná 22. listopadu a končí 15. února. Během této krátké doby se, obrazně řečeno, přeskládají jednotlivé dílky puzzle životů hlavních hrdinů a vznikne z nich krásná mandala.

Psychologický román
Formát A5, 224 stran
Vazba brožovaná
Vydání první
ISBN 978-80-270-4872-4

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.4 kg